Zapisy na warsztaty

Zapisy na warsztaty

Nasze propozycje warsztatowe są zarówno dla osób chcących dopiero wejść w świat ikony jak i tych, którzy zajmują się już pisaniem ikon. Zapraszamy!

Warsztaty ikonograficzne w Kościele Środowisk Twórczych na Placu Teatralnym w Warszawie:

Warsztaty roczne – kurs wstępny

Ten kurs jest dla osób, które wcześniej nie malowały ikon. Można przejść przez wszystkie etapy pisania ikon: gruntowanie podobrazi, szkicowanie, złocenie, kaligrafie ikonowe, zabezpieczanie ikon oraz wykłady. Przygotowanie plastyczne nie jest wymagane ale mile widziane. Zgłoszenia przyjmujemy do 29 września na adres: sekretariat.ikony22@gmail.com. Po otrzymaniu zgłoszenia, w odpowiedzi zwrotnej przesyłamy termin rozmowy wstępnej, na której chętnie zobaczymy wcześniejsze prace artystyczne.

Warsztaty trzyletnie 

Na  kurs doskonalący może się zgłosić każdy, kto chce poznać i zgłębić sztukę ikony. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 września  na adres: sekretariat.ikony22@gmail.com.

W odpowiedzi na zgłoszenie proponujemy termin rozmowy wstępnej, na której chętnie zobaczymy wcześniejsze prace artystyczne  np. szkice lub prace malarskie oraz ustalimy szczegóły.

Grupę dobieramy na spotkaniu wstępnym.

Zajęcia odbywają się w trybie akademickim – od października do czerwca.

Kursy mistrzowskie to bardzo wygodna forma rozwijania umiejętności zdobytych na naszych kursach lub w innych pracowniach można się zgłaszać do końca sierpnia.

Tygodniowe warsztaty plenerowe odbywają się:  w Warszawie, w Świętej Lipce, w Supraślu, w Przemyślu, na Litwie i w Gruzjii  w czasie wakacji – z głoszenia przyjmujemy od marca na adres akademiaikony@gmail.com.

Ilość miejsc ograniczona, zapisy w kolejności zgłoszeń.

Na konsultacje i zajęcia indywidualne można  umówić się w ciągu roku w dogodnym, uzgodnionym wcześniej terminie: akademiaikony@gmail.com, nr tel. 601 734 705

Kursy tematyczne z gruntowania, szkicowania, złocenia, kaligrafii i zabezpieczania ikon oraz rodzinne warsztaty otwarte ” Z ANIOŁAMI” ogłaszamy na bieżąco – prosimy nas śledzić na FB https://www.facebook.com/akademiaikony/?ref=pages_you_manage