Zapisy na warsztaty

Zapisy na warsztaty

Nasze propozycje warsztatowe są zarówno dla osób chcących dopiero wejść w świat ikony jak i tych, którzy zajmują się już pisaniem ikon. Zapraszamy!

Warsztaty ikonograficzne w Kościele Środowisk Twórczych na Plabu Teatralnym w Warszawie:

Warsztaty roczne – kurs wstępny jest dla osób, które wcześniej nie malowały ikon. Przygotowanie plastyczne nie jest wymagane ale mile widziane. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 września na adres: sekretariat.ikony22@gmail.com

Warsztaty trzyletnie – kurs podstawowy może się zgłosić każdy, kto chce poznać i zgłębić sztukę ikony. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 września  na adres: sekretariat.ikony22@gmail.com.

W odpowiedzi na zgłoszenia proponujemy termin rozmowy wstępnej, na której chętnie zobaczymy wcześniejsze prace artystyczne  np. szkice lub prace malarskie oraz ustalimy szczegóły.

Grupę dobieramy na spotkaniu wstępnym.

Zajęcia odbywają się w trybie akademickim – od października do czerwca.

Na warsztaty doskonalące umiejętności zdobyte na naszym kursie podstawowym lub w innych pracowniach można się zgłaszać do końca sierpnia.

Tygodniowe warsztaty plenerowe odbywają się w Warszawie, w Świętej Lipce, w Przemyślu i w Gruzjii  w czasie wakacji. Zgłoszenia przyjmujemy od marca na adres akademiaikony@gmail.com.

Ilość miejsc ograniczona, zapisy w kolejności zgłoszeń.

Na konsultacje i zajęcia indywidualne można  umówić się w ciągu roku w dogodnym, uzgodnionym wcześniej terminie: akademiaikony@gmail.com, nr tel. 601 734 705