Zapisy na warsztaty

Zapisy na warsztaty

Nasze propozycje warsztatowe są zarówno dla osób chcących dopiero wejść w świat ikony jak i tych, którzy zajmują się już pisaniem ikon. Zapraszamy!

Na warsztaty trzyletnie- kurs podstawowy może się zgłosić każdy, kto chce poznać i zgłębić sztukę ikony. Zgłoszenia przyjmujemy do końca września  na adres akademiaikony@gmail.com  lub można dostarczyć osobiście lub pocztą wypełniony formularz w zakrystii Kościoła Środowisk Twórczych na Placu Teatralnym w Warszawie. Formularze wyłożone są na stoliczku w kościele.

W odpowiedzi na zgłoszenie proponujemy termin rozmowy wstępnej na której chętnie zobaczymy wcześniejsze prace artystyczne  np. szkice lub prace malarskie oraz ustalimy szczegóły.

Zajęcia odbywają się w trybie akademickim -od października do czerwca

Na warsztaty doskonalące umiejętności zdobyte na naszym kursie podstawowym lub w innych pracowniach można się zgłosić we wrześniu i w styczniu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Tygodniowe warsztaty plenerowe odbywają się w Warszawie, w Świętej Lipce i w Przemyślu w czasie wakacji. Zgłoszenia przyjmujemy na adres akademiaikony@gmail.com .

Ilość miejsc ograniczona, zapisy w kolejności zgłoszeń.

Na konsultacje i zajęcia indywidualne można  umówić się w ciągu roku w dogodnym, uzgodnionym wcześniej terminie: akademiaikony@gmail.com, nr tel. 601 734 705